Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2024/2025

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Zapisy do Przedszkola Samorządowego w Pruszczu na rok szkolny 2024/2025 rozpoczną się

5 lutego  2024 r. i potrwają do 8 marca 2024 r. (prosimy o przestrzeganie terminów).

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 5 lat .

Wniosek przyjęcia dziecka do przedszkola można pobrać w placówce w godz. 7.00 - 16.00 lub pobrać ze strony internetowej.

Do wniosku należy dołączyć dokumenty dotyczące kryteriów rekrutacji oraz klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Dokumenty dotyczące rekrutacji można dostarczyć do przedszkola lub wysłać na adres dyrektorprzedszkolepruszcz@pruszcz.pl zgodnie  z podanym terminem rekrutacji.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem rekrutacji oraz informacją dotyczącą terminów rekrutacji w Zarządzeniu Burmistrza.

Poniżej znajdą Państwo wszystkie potrzebne pliki do pobrania.